Поблизу Черкас завершили ремонт ділянки дороги національного значення Н-16

Дата: 24.06.2021 08:09
Кількість переглядів: 221

Фото без опису

Торік у рамках програми #ВеликеБудівництво в області розпочалося масштабне відновлення автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, яка з’єднує лівобережну Черкащину із західною. Цього тижня завершені ремонтні роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автодороги державного значення Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань на в’їзді в Черкаси зі сторони міста Сміла на ділянці км 41+265+700 – км 49+985 (лівий проїзд).

Це – одна з 12 ділянок автодороги Н-16, які нині ремонтуємо у всіх районах Черкаської області у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Загалом цьогоріч заплановано відновити 115 км цієї автодороги.

На цій ділянці Н-16 протяжністю 8,7 км влаштовано новий конструктив дорожнього одягу, який складається з трьох шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

Минулоріч у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.

За інформацією САД області


« повернутися до розділу «Новини та Події»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь