«Це конструктивний крок», – Олександр Скічко про варіанти придбання лінійного прискорювача

Дата: 07.06.2021 08:39

Черкаський онкологічний диспансер може отримати довгоочікуване обладнання – лінійний прискорювач. Депутати обласної ради погодився піти одночасно двома шляхами: ретельно вивчити можливості придбання цього обладнання в лізинг і концесію.

– Від тривалих дискусій – до дій, – зазначив очільник області Олександр Скічко. – Дякую депутатам обласної ради, які за конструктив. Депкорпус розгляне варіанти придбання обладнання, вартістю у 60 млн грн, як і лізинг, так і в концесію. Загалом на тепер маємо понад 2 тисячі пацієнтів, яким потрібне таке лікування. Також 2,5 млн грн спрямуємо на проектно-кошторисну документацію з будівництва бункера для лінійного прискорювача.