До УВАГИ ГРОМАДЯН!!!
Дата: 15.04.2021 17:45
Кількість переглядів: 418
До УВАГИ жителів Стеблівської громади приймаються зауваження та пропозиції до податків та зборів на 2022 рік протягом місяця з дня опублікування тобто з 15.04.2021 року ! Проекти рішень знаходяться в розділі РЕГУЛЯТОРНА ДІЯЛЬНІСТЬ - Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу! Зауваження і пропозиції надсилати на електронну адресу steblivsr@ukr.net або на адресу Стеблівської селищної ради смт. Стеблів вул. Партизанська, 4 Звенигородського району Черкаської області, 19451.