На Черкащині розпочалися ремонтні роботи дороги державного значення Н-08 у Золотоніському районі

Дата: 17.03.2021 10:43

Капітальний ремонт на одному з найдовших маршрутів Лівобережної України – дорозі державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь стартував у Золотоніському районі.

На 6 км ділянці від кордону з Київською областю вирубуються чагарники, демонтується старе бордюрне огородження, незабаром почнуться роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття.

У межах робіт передбачено:

влаштування основи дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, дорожнього одягу та з’їздів з трьох шарів асфальтобетону;

• влаштування належного водовідведення;
  • укріплення узбіч;
  • встановлення автобусних зупинок та пішохідного переходу з автономним освітленням;
  • на кордоні областей відремонтуємо майданчик для відстою автомобілів та відпочинку водіїв.
  • Підрядна організація: ТОВ «СП «Автострада».

Нагадаємо, що у 2020 році у рамках «Великого будівництва» відновили 33 км шляху Н-08 у Черкаській області, влаштували обхід міста Золотоноша, де нині встановлюємо сучасне освітлення, та провели капітальний ремонт мосту через річку Супій.

Н-08 – маршрут, що прокладений по лівобережній Україні через міста Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь, є одним з найдовших, його протяжність 711 кілометрів і проходить через 7 областей. У Черкаській області протяжність Н-08 становить 88,5 км.

На початку березня у Черкаській області стартував ремонт на  Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань, на ділянці обходу міста Черкаси, протяжністю 12 кілометрів.