Закликаємо інститути громадянського суспільства до участі в обласному конкурсі

Дата: 15.03.2021 08:47

В області стартував конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. Тож, останні мають змогу подати свої проекти – до 12 квітня цього року.

Нагадаємо, конкурс проходить в межах обласної програми розвитку громадянського суспільства. Відтак на реалізацію проектів громадським організаціям надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету. Нинішнього року граничний обсяг фінансування збільшений – до 100 тис. грн.

Важливо також, що у 2021-му перелік пріоритетних напрямків також поповнився. Нижче можна ознайомитись з усіма:

підтримка творчо обдарованих дітей та молоді;

-підтримка заходів розвитку сучасної індустрії дозвілля, сільського туризму, збереження та популяризація народного аматорського мистецтва;

-надання комплексу послуг із психосоціальної адаптації, профорієнтації, реалізація тренінгових та освітніх програм, соціальна підтримка різних категорій громадян, зокрема й учасників АТО/ООС та членів їхніх родин;

-популяризація екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання;

-підвищення рівня громадянської активності територіальних громад, етнічних спільнот області;

-підтримка вразливих груп населення у контексті медико-соціальної допомоги;

-розвиток і підтримка сфери комунікацій, інформатизації та цифровізації.

А що має містити конкурсна пропозиція читайте в ОГОЛОШЕННІТам усі деталі й відповідні форми для заповнення.