Стеблівська громада
Черкаська область, Звенигородський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Портрети Героїв

Дата: 22.02.2021 15:46
Кількість переглядів: 3

Розміщення по областях білбордів та сітілайтів

із портретами Героїв Небесної Сотні 

Область, де розміщуватимуться білборди, ситілайти

Герой Небесної Сотні

   


















 

Прізвище, ім’я

Місце проживання/

народження

1. Київська

Васільцов Віталій 

с.  Жорнівка Києво-Святошинського району

   

Дворянець Антоніна 

м. Бровари

 

Поправка Юрій

с. Морозівка Баришівського району

 

Кіщук Володимир

смт Димер Вишгородського району

 

Швець Віктор 

с. Гатне Києво-Святошинського району

 

Пехенько Ігор 

м. Вишгород

 

Саєнко Андрій 

м. Фастів

 

Царьок Олександр 

м. Васильків

 

Чаплінський Володимир 

м. Обухів

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква

 
     
     

2. Вінницька

Брезденю?к Вале?рій

м. Жмеринка

   

Шимко Максим 

м. Вінниця

 

Полянський Леонід 

м. Жмеринка

 

Мазур Артем 

м. Хмельницький (з Хмельницької обл.)

 

Войтович Назарій 

с. Травневе Збаразького району (з Тернопільської обл.)

 

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Гурик Роман 

м. Івано-Франківськ (з Івано-Франківської обл.)

 

3. Волинська

Байдовський Сергій

м. Нововолинськ

   

Хомяк Віктор

с. Голишів Луцького району

 

Бадера Олександр 

м. Володимир-Волинський (з м. Київ)

 

Гриневич Едуард 

с. Деревок Любешівського району

 

Сидорчук Юрій

с. Дерно Ківерцівського району

(народ.) (з м. Київ)

 

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

 

Арутюнян Георгій

м. Рівне (з Рівненської обл.)

 
     

4. Дніпропетровська

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

   

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 

Гурик Роман 

м. Івано-Франківськ (з Івано-Франківської обл.)

 

Синенко Сергій

с. Володимирівське Запорізького району (із Запорізької обл.)

 
     
     

5. Донецька

Рибак Володимир

м. Горлівка

   

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району

 

Пантелєєв Іван 

м. Краматорськ

 

Чернявський Дмитро

м. Донецьк

 

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

 
     

6. Житомирська

Балюк Олександр 

с. Пилиповичi Новоград-Волинського району

   

Прохорчук Віктор

смт Хорошів

 

Кемський Сергій 

м. Коростень

 

Нечипоренко Анатолій 

смт Брусилів (народ.) (з м. Київ)

 

Мазуренко Павло

м. Любар (народ.) (з Криму)

 

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району (з Донецької обл.)

 

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

 
     
     
     
     

7. Закарпатська

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

   

Гаджа Петро

м. Рахів Закарпатської обл. (народ.) 

(p м. Київ)

 

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 
     
     
     

8. Запорізька

Синенко Сергій

с. Володимирівське Запорізького району

   

Кіщук Володимир

смт Димер Вишгородського району (народ. у Запоріжжі) (з Київської обл.)

 

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району  з Дніпропетровської обл.)

 

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 
     

9. Івано-Франківська

Калиняк Богдан

м. Коломия

   

Дідич Сергій

с. Стрільче Городенківського району

 

Гурик Роман 

м. Івано-Франківськ

 

Дмитрів Ігор 

м. Калуш

 

Ткачук Ігор 

с. Велика Кам’янка Коломийського району

 

Шеремет Василь

с. Красна Надвірнянського району

 
     
     

10. Кропивницька

Чміленко Віктор

с. Борисівка Бобринецького району

   

Хурція Зураб 

м. Кропивницький (громадянин Грузії)

 

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів

 

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 
     
     

11. Луганська

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

   

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району (з Донецької обл.)

 

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 
     
     

12. Львівська

Вербицький Юрій

м. Львів

   

Сеник Роман

м. Турка

 

Бльок Іван

м. Городок

 

Коцюба Віталій

м. Новояворівськ

 

Точин Роман

м. Ходорів Жидачівського району

 

Корчак Андрій

м. Стрий

 

Топій Володимир 

с. Вишня Городоцького району

 

Бойків Володимир 

м. Львів (народ.) (з м. Київ)

 

Вайда Богдан 

с. Летня Дрогобицького району

 

Варениця Роман 

м. Новояворівськ Яворівського району

 

Дигдалович Андрій 

с. Сокільники Пустомитівського району

 

Жаловага Анатолій 

м. Дубляни Жидачівського району

 

Жеребний Володимир 

с. Вишня Городоцького району

 

Паньків Микола 

с. Холодновідка Пустомитівського району

 

Ушневич Олег 

Сколівський район

 

Бура Ольга

с. Ріпнів Буського району

 

Ільків Богдан

смт Щирець Пустомитівського району

 

13. Миколаївська

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

   

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 

Гурик Роман 

м. Івано-Франківськ (з Івано-Франківської обл.)

 
     
     

14. Одеська

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

   

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 

Гурик Роман 

м. Івано-Франківськ (з Івано-Франківської обл.)

 
     
     
     

15. Полтавська

Сердюк Ігор

м. Кременчук

   

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

 

Черненко Андрій

с. Слободо-Петрівка Гребінківського району (народ.) (з м. Київ)

 

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 

Гурик Роман 

м. Івано-Франківськ (з Івано-Франківської обл.)

 
     

16. Рівненська

Арутюнян Георгій

м. Рівне

   

Байдовський Сергій

м. Нововолинськ (з Волинської обл.)

 

Хомяк Віктор

с. Голишів Луцького району (з Волинської обл.)

 

Кемський Сергій 

м. Коростень (з Житомирської обл.)

 

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 
     
     

17. Сумська

Братушка Олексій

м. Суми

   

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

 

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району (з Донецької обл.)

 

Прохорський Василь

с. Щуча Гребля Бахмацького району (з Чернігівської обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 
     

18. Тернопільська

Капінос Олександр

с. Дунаїв Кременецького району

   

Войтович Назарій 

с. Травневе Збаразького району

 

Голоднюк Устим 

м. Збараж

 

Костенко Ігор 

с. Зубрець Бучацького району

 

Аксенин Василь

с. Летяче Заліщицького району (народ.) (з Чернівецької обл.)

 

Слободян Тарас

м. Тернопіль

 
     

19. Харківська

Котляр Євген 

м. Харків

   

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

 

Паращук Юрій 

м. Харків

 

Зубенко Владислав

м. Харків

 

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Голоднюк Устим 

м. Збараж (з Тернопільської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 

Гурик Роман 

м. Івано-Франківськ (з Івано-Франківської обл.)

 
     

20. Херсонська

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

   

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Голоднюк Устим 

м. Збараж (з Тернопільської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 

Гурик Роман 

м. Івано-Франківськ  (з Івано-Франківської обл.)

 
     
     

21. Хмельницька

Корнєєв Анатолій

с. Гаврилівці Кам'янець-Подільського району

   

Бондарчук Сергій

м. Старокостянтинів

 

Клітинський Олександр

с. Чернелівці Деражнянського району

 

Пагор Дмитрій 

с. Хропотова Чемеровецького району

 

Дзявульський Микола

м. Шепетівка

 

Шеремет Людмила 

м. Хмельницький

 

Мазур Артем 

м. Хмельницький

 

Подригун Олександр

с. Залужжя Білогірського району

 
     
     

22. Черкаська

Сергієнко Василь

м. Корсунь-Шевченківський

   

Пасхалін Юрій 

м. Сміла (народ.)

 

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

 

Паращук Юрій 

м. Тальне (народ.) (з Харківської обл.)

 

Смоленський Віталій

с. Фурманка Уманського району

 

Саєнко Андрій 

м. Сміла (народ.) (з Київської обл.)

 
     
     

23. Чернівецька

Аксенин Василь

м. Чернівці

   

Щербанюк Олександр 

м. Чернівці

 

Рибак Володимир

м. Горлівка (з Донецької обл.)

 

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Голоднюк Устим 

м. Збараж (з Тернопільської обл.)

 
     
     

24. Чернігівська

Прохорський Василь

с. Щуча Гребля Бахмацького району

   

Нігоян Сергій

с. Березнуватівка Солонянського району (з Дніпропетровської обл.)

 

Орленко Віктор

с. Талалаївка (народ.) (з м. Київ)

 

Мовчан Андрій

с. Великі Осняки (народ.) (з м. Київ)

 

Наумов Володимир

м. Родинське Красноармійського району (з Донецької обл.)

 

Вербицький Юрій

м. Львів (зі Львівської обл.)

 

Жизневський Михайло

м. Біла Церква (з Київської обл.)

 
     
     
     

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь