Лариса Кошова про епідситуацію в Черкаській області 2 лютого

Дата: 03.02.2021 08:26

+157 нових випадків коронавірусної інфекції виявили 2 лютого на Черкащині. З початку пандемії усього підтверджених випадків – 45 887. З початку року – 6526 випадків захворювання. Про це повідомляє заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова.

З лабораторно підтвердженим вірусом COVID?19 лікуються зараз 4370 людей. На стаціонарному лікуванні на ковідних ліжках перебуває 523 особи, на апаратах штучної вентиляції легень – 17 пацієнтів.

За останню добу одужали +214 черкащан. Усього – 41094 особи.

Від коронавірусу за весь час пандемії померли 423 людей. За останню добу – 4 підтверджених випадки:

73-річна жінка з Черкас;

52-річний чоловік з Катеринопільського району;

64-річна жінка з Шполянського району;

78-річний чоловік з Черкас.

В області 23 заклади визначено для надання допомоги хворим на COVID–19. Всього в закладах розгорнуто 2443 ліжка. Із них забезпечені кисневою підтримкою 2242 ліжка, це 92%. Загальна заповненість ліжок становить 21,4%.

Дотримуйтесь соціальної дистанції, носіть маски та дезінфікуйте руки. Будьте здоровими.