Більше 200 тисяч черкащан здали тести на COVID-19

Дата: 06.01.2021 08:18

Показник захворюваності на COVID-19 впродовж останніх 14 днів складає 420,3 нових випадків на 100 тисяч населення. Про це повідомляє головна санітарно-епідеміологічна лікарка Черкаської області Людмила Кравченко.

На 5 січня 2021 року протестовані методами ПЛР майже 200 тисяч жителів області, ІФА – більше 20 тисяч черкащан.

Найвищі рівні захворюваності реєструються в Каневі, Кам’янському районі, Ватутіному, Золотоноші, Канівському районі.

У порівнянні з минулим тижнем показники захворюваності на COVID-19  в області зменшились із 508,2 до 420,3 на 100 тисяч населення. Це відповідає загальній тенденції до зменшення рівнів захворюваності у країні. Зменшення показника захворюваності відмічається на 22 адміністративних територіях області, а збільшення – на 4. Найбільше зменшилися показники у Каневі, Золотоноші, Смілі, збільшилися в Черкасах, Ватутіному та Драбівськму районі.

За даними електронної інтегрованої системи спостереження за захворюваннями найбільше підтверджених випадків COVID-19 припадає на вікову групу 40-59 років, смертей від цієї хвороби – у віковій групі 60-79 років. Найрідше хворіють діти 0-17 років, у них хвороба перебігає у легкій або безсимптомній формі.

• Носіть маску в громадських місцях, дотримуйтеся соціальної дистанції, мийте руки та обробляйте антисептиком. Бережіть себе, своїх рідних та близьких, – каже Людмила Кравченко.