Серце, віддане дітям ( світлій пам`яті колеги присвячується)

Дата: 30.12.2020 13:03

Серце, віддане дітям  (світлій пам’яті колеги присвячується)

19 грудня, якраз на Миколая, Стеблів облетіла сумна звістка – зупинилося натруджене серце вчителя фізики Стеблівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ілічук Ольги Яківни. Це велика втрата не тільки для Стеблева, а і всієї педагогічної громади Корсунщини. Гірка новина. Весела, життєрадісна вчителька пішла від нас не попрощавшись, на злеті. Вона так любила життя, раділа дітям і внукам. Була опорою сім'ї, турбувалася за всіх. Життєлюб по натурі, Ольга Яківна вносила у життя колективу струмінь енергії, позитиву.

Зі школою пов’язане все життя Ольги Яківни. Тут була ученицею, тут пройшла всі ступені учительської майстерності. 48 років життя віддала вихованню і навчанню підростаючого покоління Стеблева. Відкрита й чесна, справедлива й вимоглива Ольга Яківна рік за роком входила в клас і такою залишиться в пам’яті вдячних учнів. За прикладом улюбленої вчительки фах педагога обрали багато учнів. І зараз п’ять випускниць, вихованих цим мудрим педагогом, навчають школярів Стеблева.

Ольга Яківна завжди була в центрі подій, чесно прожила своє життя. Користувалася глибокою шаною і повагою батьків, учнів, односельчан. Спогади про її добрі справи завжди будуть сильніші за смерть.

Глибоко співчуваємо родині, друзям, колегам. Вічний спокій душі! Віримо, що Господь прийме її душу в Царство небесне. Вічна світла пам'ять нашій колезі і другу!

Від імені колективу директор школи Галина Миронюк