До Дня пам’яті жертв Голодоморів у краєзнавчому музеї проведуть екскурсію «Зерна пам’яті»

Дата: 23.11.2020 08:31

27 листопада у Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбудеться екскурсія, приурочена до Дня пам’яті жертв Голодоморів.

Захід проводитися на основі оновленої експозиції, яка дасть відвідувачам відповіді не лише на питання, пов’язані з трагедією українського села 1920-1930-х рр., а й покаже форми спротиву селян Черкащини проти радянської влади та методи виживання в цей складний час.

Щороку в четверту суботу листопада Україна та світ вшановує День пам’яті жертв Голодоморів. Екскурсія “Зерна пам’яті” присвячена Голодомору 1932-1933 рр., що був наймасштабнішим геноцидом проти українського народу.

Захід проводитимуть на основі оновленої експозиції, яка дасть відвідувачам відповіді не лише на питання пов’язані з трагедією українського села 1920-1930-х рр., а й покаже форми спротиву селян Черкащини проти радянської влади та методи виживання в цей складний час.

Екскурсію проводить науковий співробітник музею Мірошник І.П. з дотриманням усіх протиепідеміологічних рекомендацій.

Довідки за телефоном: 0970983676.
Вартість: дорослі – 45 грн., пенсіонери, студенти – 30 грн., діти – 25 грн.
Тривалість екскурсії – 45 хв.

Подія у Фейсбуці: Зерна пам’яті