На Черкащині СБУ веде системну боротьбу з контрабандою

Дата: 18.11.2020 14:13

Управління Служби безпеки Украі?ни у Черкаськіи? області проводить системну боротьбу з контрабандою. За 10 місяців цього року правоохоронці попередили незаконне переправлення великих партіи? наркотиків, державних лісових ресурсів і протиепідеміологічних засобів. За цеи? період блокували контрабанду оптовоі? партіі? психотропних речовин за кордон на більше ніж 15 мільи?онів гривень.

Наркотрафік організували декілька мешканців Черкаськоі? та Сумськоі? областеи?. Вони намагалися переправити «товар» через держкордон поза встановленими пунктами пропуску автотранспортом наркокур’єрів. Правоохоронці затримали автомобіль одного з фігурантів поблизу державного кордону. Під час и?ого огляду виявили маи?же 30 кілограмів готовоі? психотропноі? речовини – мефедрону.

Також співробітники СБУ попередили нелегальне переправлення понад 10 тисяч респіраторних масок до однієі? з європеи?ських краі?н. Фігурант, незважаючи на запроваджені обмеження у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Украі?ні, намагався налагодити механізм контрабандного переправлення респіраторних масок за кордон. Своі?м зарубіжним клієнтам ділок планував реалізувати захисні засоби за понад 700 тисяч у гривневому еквіваленті.

У цьому році співробітники Управління Служби безпеки Украі?ни у Черкаськіи? області блокували незаконне переміщення за кордон забороненоі? до експорту цінноі? деревини на 200 тисяч доларів. Нелегальнии? бізнес організували представники однієі? з столичних комерціи?них структур.

Правоохоронці затримали вантажівку з партією контрабандноі? лісопродукціі? під час спроби перетину митного кордону «Киі?в-Столичнии?».

У межах кримінальних проваджень, розпочатих за вказаними фактами, тривають слідчі діі? для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправноі? діяльності.

За інформацією Управління СБУ у Черкаській області