Сергій Сергійчук про епідситуацію в області 12 листопада

Дата: 13.11.2020 08:22

+260 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 10 листопада. Про це інформує очільник Черкащини Сергій Сергійчук.

Загалом із початку карантину виявили 11323 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

За останню добу вилікувалися 117 людей. Загалом одужали 9710 жителів Черкащини за весь час пандемії.

Черкащина втратила 114 людей від COVID-19. За останню добу померли дві людини. 72-річна жінка з Уманського району та 69-річний чоловік з Умані.

В області 19 закладів визначені для надання допомоги хворим на COVID-19. Всього в закладах розгорнуто 901 ліжко. Їх заповненість сягає 60,9%.

Під амбулаторним наглядом лікарів перебувають 1045 пацієнтів. 454 хворих на covid-19 отримують стаціонарне лікування. Крім того, у стаціонарах перебуває ще 95 людей з підозрою.

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян та мандрівників дотримуватись звичайних заходів обережності:

• часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
  • уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  • відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м’ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.