Сергій Сергійчук провів нараду щодо опалення в Смілі

Дата: 05.11.2020 16:44

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук провів нараду із керівництвом «Черкасигаз», представниками міської влади Сміли та фахівцями у сфері теплопостачання.

Для  початку опалювального сезону необхідно сплатити критичних заборгованостей підприємством «Смілатеплокомуненерго» перед «Нафтогазом».

– 3,6 мільйонів гривень спрямують на погашення боргу перед «Черкасигазом». За кілька днів після перерахунку очікуємо на появу тепла. Раніше говорив, що найперше маємо запустити тепло в Смілянський міській лікарні, де перебувають пацієнти. Вже завтра батареї в медзакладі мають бути теплі, – написав Сергійчук у своєму Телеграм-каналі.

Нагадаємо, Черкаська ОДА неодноразово рекомендувала міській владі врегулювати взаємовідносини з газопостачальними компаніями. Адже «Смілакомунтеплоенерго» перебуває у комунальній власності територіальної громади міста. Однак мешканці міста знову стали заручниками бездіяльності Смілянської міськради і блокування депутатами прийняття необхідних рішень по забезпеченню людей теплом.