Держкомтелерадіо: Стартує цикл безкоштовних семінарів для працівників комунальних ЗМІ

Дата: 05.11.2020 16:44

Семінар 6 листопада, який триватиме з 10-ї до 13-ї години, збирає цільову аудиторію: працівників комунальних телерадіокомпаній, відповідальних за підтримку сайтів, сторінок у FB, Instagram та месенджера Telegram, роботу з рекламодавцями.

Пропонуються наступні теми лекцій: «Маркетинг соціальних мереж (SMM). Монетизація присутності у соціальних мережах» (медіа-тренер Денис Замрій); «Будова та структура Інтернет-представництва регіонального ЗМІ та SEO-просування Інтернет  ЗМІ» (медіа-тренер Павло Кавецький). Під час лекцій та практичних завдань слухачі навчатимуться створювати власний сайт видання та його контент, залучати рекламодавців та читачів за допомогою соціальних мереж тощо.

Для того, щоб подати заявку на участь необхідно до 06 листопада 2020 р.  заповнити форму реєстрації за посиланням https://forms.gle/SnYi2rUkeFGtHHfv6