У Кам’янці заклали алею-сад

Дата: 20.10.2020 08:38

У переддень Дня захисника України в Кам’янці відкрили пам’ятний знак матерям загиблих синів, які віддали своє життя за Україну, та заклали алею-саду «Мамина весна». Про це інформують у Кам’янській міській раді.

Участь у в культурно-мистецькому заході прийняли матері загиблих героїв, керівництво громади, жителі міста, представники духовенства, учасники АТО та інші.

В Україні вже провели 110 подібних акцій. У Кам’янці – у 111-те. У сквері пам’яті в рамках заходу настоятель Покровського храму отець Петро провів панахиду за загиблими.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку та вшанували жертву героїв хвилиною мовчання. Матері та дружини загиблих воїнів АТО взяли участь у висадженні плодових дерев, які щороку на весні розквітатимуть і нагадуватимуть нам про тих, хто загинув, виконуючи обов’язок воїна – захисника.

Також матерям та дружинам захисників, які загинули захищаючи нашу Україну вручили ордени « Берегиня» і « Мати загиблого воїна АТО» та цінні подарунки.