Пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин у 2020 році!

Дата: 16.10.2020 13:54

Корсунь-Шевченківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області згідно листа Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що з метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації зі сказу тварин на території Черкаської області та відповідно наказу Держпродспоживслужби України від 21.08.2020 № 546 «Про організації заходів з проведення осінньої кампанії  з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин у 2020 році» у Черкаській області, зокрема у Корсунь-Шевченківському районі, розпочнеться осіння планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовано 19 - 20 жовтня 2020 року, в залежності від погодних умов, в т.ч. у вихідні дні).

Розповсюдження принад, які містять високо імунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом над лісовими та сільськогосподарськими угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м’ясокісткового борошна.

Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.