+181 новий випадок COVID-19 зафіксували в області за добу

Дата: 15.10.2020 08:35

13 жовтня в області виявили +181 випадок інфікування COVID-19. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Зокрема, у місті Черкаси – 53, Уманський – 1,Драбівський – 3, Золотоніський – 14, Чорнобаївський – 1, Чигиринський – 27, Черкаський – 3, Канівський – 8, Корсунь-Шевченківський – 9, Городищенський – 20, Смілянський – 19, Звенигородський – 2, Шполянський – 6, Катеринопільський – 1, Маньківський – 3, Жашківський – 1, Монастирищенський – 10.

Із початку карантину виявили 5847 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

Одужали 4280 (+222) жителів області. Померли 62 особи.

309 людей отримують стаціонарне лікування, зокрема 40 людей госпіталізовані з попередньо підтвердженим діагнозом;

1196 – перебувають під амбулаторним наглядом лікарів первинної ланки в умовах самоізоляції.

В області 16 закладів надають медичну допомогу хворим на ковід, в яких розгорнуто 582 ліжок. Ліжка у закладах охорони здоров’я першої хвилі заповнені на 54,9%.