За 2020 рік в області зібрали 10,5 мільярдів гривень податків та платежів

Дата: 06.10.2020 08:07

За 9 місяців 2020 року по області зібрано 10 557 млн грн податків та платежів, що на 6 відс. більше проти відповідного періоду минулого року.

До державного бюджету платниками сплачено 4 724 млн грн із приростом 11 відсотків.

До місцевих бюджетів області надійшло 5 833 млн грн власних доходів, в тому числі до загального фонду місцевих бюджетів одержано 5 531 млн грн, до спеціального фонду – 302 млн грн.

Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів зросли на 4,6 відс. У розрізі основних податків до місцевих бюджетів області надійшло:

– 3 383 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 5 відс., або на 156 млн грн більше проти надходжень за січень-вересень минулого року;

– 803 млн грн єдиного податку, із приростом 6 відс., або на 49 млн грн більше;

– 348 млн грн акцизного податку, із приростом 16 відс., або на 48 млн грн більше.

За інформацією Департаменту фінансів Черкаської ОДА