Це привід подякувати усім, хто щодня власним прикладом доводить: “Чужих дітей не буває”, – Сергій Сергійчук до Дня усиновлення

Дата: 01.10.2020 08:58

Сьогодні Черкащина 12 рік поспіль відзначає День усиновлення. Його традиційно відзначає світова спільнота 30 вересня. Про тих, хто став вихователем, обрав опікунство та дбає про дітей у великих дружніх родинах, дивіться у відео.

– 30 вересня – День усиновлення, – відзначає очільник області Сергій Сергійчук. – Це привід вкотре подякувати вихователям, опікунам, усім, хто щодня власним прикладом доводить: “Чужих дітей не буває”. 92% діток-сиріт на Черкащині виховують саме в родинах, це 672 сімей і 777 усиновлених дітей. Лариса і Володимир Кузіни, Ніта та Ярослав Домаші – одні з тих, хто щодня піклуються, дарують родинний затишок і любов. Найкраща мотивація в житті – вдячність і посмішка дітей!