Черкаські велосипедисти із чемпіонським золотом

Дата: 29.09.2020 08:48

Черкаські велосипедисти творять історію. Вперше двом велосипедистам з Черкащини вдалося золото чемпіонату України у парній гонці на дистанції 50 кілометрів, інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА.

З 24 по 27 вересня у Львові відбувся відкритий командний чемпіонат України в багатоденній та у парній гонках. Черкаську область представляли 4 спортсмени комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2. Уперше в історії області Віталію Новаковському та Костянтину Рибаруку вдалось стати чемпіонами України у парній гонці на дистанції 50 кілометрів.

А збірна команда області у складі: Віталій Новаковський, Костянтин Рибарук, Андрій Підкуйко та Ростислав Царан за сумою набраних очок протягом трьох днів здобула золоті медалі чемпіонату України у багатоденній гонці.