+61 новий випадок COVID-19 зафіксували в області за добу

Дата: 22.09.2020 08:27

Сьогодні, 21 вересня, в області виявили +61 випадок інфікування COVID-19. Про це на своїй фейсбук-сторінці інформує очільник області Сергій Сергійчук.

Зокрема, у місті Черкаси – 9, Сміла – 4, Канів – 4, Городищенський – 2, Драбівський – 2, Золотоніський – 5, Корсунь-Шевченківський – 1, Канівський – 5, Смілянський – 10, Христинівський – 2, Черкаський – 8, Чорнобаївський – 1,  Чигиринський – 2, Шполянський – 5.

Усього лабораторно підтверджених випадків коронавірусу – 3096.

Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я першої хвилі – 59%. Загальна кількість ліжок – 264.

Нагадуємо, Черкащина перебуває в усіх чотирьох карантинних зонах. Зокрема, Канів – у “червоній” зоні, яка має найбільше обмежень. Від сьогодні у Каневі припиняють роботу заклади освіти, культури, спорту, громадського харчування, транспорт, салони краси, заборонено торговельну діяльність.