У Степанецькій ОТГ відкрили новозбудовану амбулаторію

Дата: 18.09.2020 14:01

Новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини візкрили сьогодні у Степанецькій ОТГ.  Лікарі тут вже розпочали прийом, підписали декларації більше як 3000 людей. Про медичне відкриття інформує очільник області Сергій Сергійчук на своїй фейсбук-сторінці.

У приміщенні оснастили кабінет сімейного лікаря, стоматолога, є кабінет для щеплень, долікарський кабінет огляду дітей, лабораторія і дитячий куточок. Є сучасне телемедичне обладнання, що дозволить комунікувати із вузькопрофільними фахівцями. Вартість робіт – 8 млн грн: це кошти державного та місцевого бюджетів.

– Тішить, що якісна медицина стає більш доступною на місцях! – відзначає Сергій Сергійчук. – Дякую медичним працівникам, керівництву громади за ефективну працю! Хочеться побажати, щоб в медичні установи зверталося якомога менше людей і всі лишалися здоровими… Але в таких комфортних умовах і лікуватися приємніше.