Ізраїльські благодійники передали Уманській лікарні 2,5 млн грн для облаштування ПЛР-лабораторії

Дата: 18.09.2020 08:37

Ізраїльська сторона виконала наші домовленості. Сьогодні Уманській міській лікарні разом із благодійниками із Ізраїлю передали 2,5 мільйони гривень для облаштування ПЛР-лабораторії. По це поінформував голова ОДА Сергій Сергійчук.

“Власна лабораторія дозволить уманчанам не лише збільшити кількість тестувань методом полімеразно-ланцюгової реакції, а й значно швидше отримувати результати. Вчасна діагностика підвищує шанси на швидке одужання! Дякую і представникам общин Ізраїлю, зокрема головному равіну Моше Ревуен Азману, і міській владі Умані, медикам за співпрацю!

Переконаний, що разом забезпечимо дотримання протиепідемічних норм та безпеку!”, – зазначив у Telegram-каналі голова ОДА Сергій Сергійчук.

Нагадаємо, представники іудейських спільнот обіцяли сприяти створенню власної ПЛР-лабораторії в Уманській міській лікарні. Про це йшлося на зустрічі очільника області з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Джоелем Ліоном минулого тижня в Умані.