Імунізація диких тварин !!!

Дата: 08.09.2020 16:29

Корсунь - Шевченківське районне управління  Держпродспоживслужби в Черкаській області повідомляє, що відповідно до наказу Державної служби України від 21.08.2020 року № 546 "Про організацію заходів з проведення осінньої компанії з пероральної імунізації диких м`ясоїдних тварин у 2020 році" у Черкаській області, зокрема у Корсунь - Шевченківському районі, розпочнеться осіння планова пероральна   іунізація диких мясоїдних тварин проти сказу повітряним методом (орієнтовно у вересні 2020 року, в залежності від погодніх умов, в т.ч. у вихідні дні).Розповсюдження принад, які містять високо імунну, безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися за допомогою авіатранспортом над лісовим та сілськогосподарським угіддями, поза територіями населених пунктів та водойм. Принада безпечна для людей і тварин, має вигляд брикетів розміром із сірникову коробку з різким запахом м`ясокісткового борошна. Усередині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу.