#Великебудівництво: Черкащина увійшла в десятку областей за станом виконання ремонту доріг

Дата: 03.09.2020 08:38

Черкаська область за станом виконання ремонту доріг перебуває у першій десятці – восьме місце серед інших областей України.

На автодорогах державного значення Черкаської області на 1 вересня 2020 року верхній шар асфальтобетонного покриття влаштовано на 84,6 км.

На цих ділянках підрядні організації вже зняли старий асфальт, перелаштували основу дорожнього одягу та влаштували два шари дорожнього покриття. Це найдорожчі та найважчі етапи поточного середнього й капітального ремонтів.

Попереду залишається нанесення розмітки, влаштування узбіч і зупинок, встановлення дорожніх знаків та бар’єрної огорожі. Після цього відбувається перевірка якості робіт і за умови відсутності зауважень — ділянки здаються в експлуатацію. Зафіксовані недоліки підрядники зобов’язані виправляти за власний кошт.