Черкащина – в “зеленій” карантинній зоні, заклади освіти розпочнуть роботу вчасно , – Лариса Кошова (фото, відео)

Дата: 27.08.2020 08:15

Черкащина продовжує перебувати в безпечній “зеленій” карантинній зоні. Що дозволяє вчасно розпочати освітній процес. На сьогодні в області виявили 1305  лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з яких 269 зареєстровано за останні 14 днів. + 5 за останню добу: Корсунський район – 1, Лисянський – 4.

Про це під час спільного брифінгу із повідомили начальниця управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова та керівниця управління освіти Ольга Чепка.

На сьогодні отримують лікування 260 осіб з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19, а саме:

? на стаціонарному лікуванні – 49 особи, з них: 15 – Черкаська обласна,
8 – Уманська МЛ, 6 – Шполянська багатопрофільна лікарня, 13- Черкаська ЦРЛ,
7 – Золотоніська районна багатопрофільна лікарня;

? заповненість ліжок становить 24,5%;
? крім того, у стаціонарах перебуває ще 4 особи з підозрою;
? амбулаторне лікування –211 осіб;
? померли – 37 осіб.

– На жаль, на Черкащині ще один летальний випадок, спричинений коронавірусом.  Померла жінка, 63 роки, жителька Лисянського району. Звернулась до медичного закладу з ознаками пневмонії, мала тяжку серцево-судинну патологію. Контактні особи обстежені, позитивні результати мають 6 осіб, які перебувають під наглядом у сімейного лікаря, – інформує Лариса Кошова.

? Одужали в області вже 1005 осіб (за даними закладів охорони здоров’я).

Як наголосила Лариса Кошова, всі першокласники мають пройти медичні огляди за місцем проживання.

Також вона звернулася до батьків, аби ті потурбувалися про вчасне обстеження дітей у сімейних лікарів.

Більше – у відео.