Дорожні ремонти: На Монастирищині ямково відновлюють автодорогу Т-24-03 у напрямку Жашкова

Дата: 22.07.2020 22:41

Фото без описуФото без опису

У Монастирищенському районі триває ямковий ремонт територіальної дороги державного значення Т-24-03 на ділянці км 36+600 – км 56+900 (Монастирище – у напрямку Жашкова). У цьому році заплановано ліквідувати ямковість загальною площею 1900 м2 на 1500,0 тис.грн. У наступному ж році заплановано проведення капітального ремонту дороги Т-24-03.

У районі виконали ремонтні роботи на дорогах загального користування місцевого значення практично до всіх населених пунктів. Проведено ямковий ремонт автодороги Цибулів – Шарнопіль – Зюбриха, Халаїдове – Дібрівка, Монастирище – Коритня, Монастирище – Сарни, Тарнава – Терлиця, Степівка, Антоніна, Половинчик. Чималий обсяг робіт виконали на автодорозі Івахни – Лукашівка – Тарасівка. Практично завершили ремонт дороги до межі з Київською областю і розпочали роботи в напрямку села Тарасівка. Після виконання ремонтних робіт відновиться автобусне сполучення, яке було відсутнє 2 роки.

Ведуться також роботи по нанесенню дорожніх розміток. Вже нанесли дорожні розмітки на автодорозі Монастирище – ст. Монастирище – Тарнава – Терлиця в напрямку Леух, Монастирище – Коритня, Монастирище – Сарни, Попудня – Сарни. В найближчий час роботи по нанесенню розміток розпочнуться і на дорозі Цибулів – Шарнопіль – Зюбриха .

Також у цьому році запланували здійснити капітальні ремонти автомобільних доріг загального користування місцевого значення:

–         Монастирище − Копіювата − Конельські Хутори − //М-05/ – Бузівка – Нестерівка – /М-05// – Конельська Попівка на ділянці км 4+200 – км 8+800 (окремими ділянками);

–         Леськове – Теолин на ділянці км 5+600 – км 6+700.

Заплановано здійснити поточний середній ремонт мосту на О 241203 ст. Монастирище – Тарнава – Терлиця на ділянці км 3+070 − км 3+180, через струмок.

Департаменту будівництва Черкаської ОДА надані пропозиції щодо включення в план робіт з поточного середнього ремонту у 2020 році  автомобільних доріг загального користування місцевого значення О241208 Цибулів – Шарнопіль – Зюбриха км 0+000 – км 16+700 (окремими ділянками).

Надані пропозиції щодо включення в план Стратегії розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2021 рік роботи по капітальному ремонту на дорогах загального користування місцевого значення:

–         О241208 Цибулів – Шарнопіль – Зюбриха на ділянці км 7+980 – км 10+180;

–         О241217 Монастирище – Копіювата – Конельські Хутори (/М-05/Бузівка-Нестерівка) – Конельська Попівка на ділянці км 8+800 – км 13+600.

За інформацією Монастирищенської РДА