Протокол № 2 засідання комісії питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про додаткові заходи щодо недопущення поширення захворювань, спричинених COVID -19

Дата: 22.07.2020 10:32

СТЕБЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ПРОТОКОЛ № 2

засідання комісії питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

22.07. 2020 року                                        смт Стеблів

Адмінприміщення селищної ради

Головуючий: Данільченко О.В.

Секретар комісії Бойко Л.М.

Присутні члени комісії:( за окремим списком)

Порядок денний:

1.Про додаткові заходи щодо недопущення поширень захворювань, спричинених COVID – 19.

1.СЛУХАЛИ : Про додаткові заходи щодо недопущення поширень захворювань, спричинених COVID – 19.

ІНФОРМУВАВ: голова комісії питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконкому Стеблівської селищної ради Данільченко О.В., селищний голова, а саме про те, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», із змінами (далі - постанова Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392), від 17 червня 2020 № 500 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а також вимогами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 08.07.2020 № 588. Зокрема, постановою № 588 внесено зміни щодо діяльності окремих суб’єктів господарської діяльності закладів культури, закладів з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо). Епідемічна ситуація в районі відповідає ознакам для послаблення протиепідемічних заходів.

За повідомленням Власенко Н.П., т.в.о. начальника Корсунь-Шевченківського лабораторного відділення ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» за весь період спостереження за результатами  дослідження методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція ) обстежено 1259 осіб (інтенсивний показник 3033,73 на 100 тис. населення) в вірусологічній лабораторії ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України», у 43 жителів району лабораторно підтверджено діагноз COVID-19 (інтенсивний показник 103,61/ на 100 тис. населення). Станом на ранок 17.07.2020 за період з 10.07.2020 по 16.07.2020 громадян з позитивними результатами аналізу на наявність хвороби COVID-19, не виявлено, методом ПЛР було обстежено 59 осіб.

Всього за епідемічний період  захворіли – 43 особи, із них: м. Корсунь-Шевченківський – 6, всі вилікувались; адміністративні межі Стеблівської селищної  ради об’єднаної територіальної громади – 36, із них помер – 1, вилікувалось  із числа захворілих -  35; с. Корнилівка – 1 (вилікувався). Активні хворі, згідно з офіційними даними, на території району відсутні.

Враховуючи вищезазначене, селищний голова Олексій Данільченко вніс пропозицію за результатами оцінки поточної епідемічної ситуації застосувати послаблення протиепідемічних заходів на території району відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392, зі змінами, від 17 червня 2020 № 500 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 зі змінами, вжити заходів щодо заборони:

• діяльності закладів культури з наповненістю понад 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури;
  • роботи від 23.01 до 07.00 години розважальних закладів, а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього ( кафе, барів,), закладів культури, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки  замовлень та замовлень на винос,
  • заборонити торгівлю харчовими продуктами на стихійних ринках, інших місцях неузаконеної торгівлі,
  • суб’єктам підприємницької діяльності, що займаються вирощуванням, збиранням, зберіганням та переробкою зернових, протягом жнивної компанії 2020, недопускати спалювання стерні, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення.

Інших пропозицій не надходило.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ :

ЗА   6, ПРОТИ   0, УТРИМАЛИСЬ  0

ВИРІШИЛИ: Протокольно : « З метою подальшого недопущення поширення   коронавірусу COVID – 19 на території смт Стеблів застосувати послаблення протиепідемічних заходів на території району відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392, зі змінами, від 17 червня 2020 № 500 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 зі змінами, вжити заходів щодо заборони:

• роботи від 23.01 до 07.00 години розважальних закладів, а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього ( кафе, барів,), закладів культури та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос,

Голова комісії

Секретар комісії

СПИСОК

присутніх на засіданні комісії питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Баб’як О.А.,

Скорик В.М.,