Роман Боднар передав президентську нагороду звенигородському лікарю

Дата: 09.07.2020 11:54

Президент України відзначив лікаря зі Звенигородки Олександра Васильовича Бурсака орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Сьогодні цю відзнаку йому вручив очільник області Роман Боднар.

Олександр Васильович працює лікарем поліклінічного відділення Звенигородської районної лікарні. Крім лікарської практики Олександр Бурсак депутат шести скликань, має активну громадську позицію.

– І колеги-лікарі, і пацієнти знають, цінують Олександра як вимогливого до себе, відповідального, ініціативного, – відзначив Роман Боднар. – Як талановитий лікар, фахівець користується авторитетом у земляків. Людина в районі знана і поважна, поставив на ноги сотні пацієнтів! Черкащина має так багато талановитих людей, пишаємося і дякуємо за роботу!