Роман Боднар представив голів Христинівської і Монастирищенської РДА (фото)

Дата: 05.06.2020 10:20

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар представив новопризначених керівників  Христинівської і Монастирищенської райдержадміністрацій.

У Христинівському районі Роман Боднар представив голову РДА Володимира Валюка, зустрівся із активом району, депутатами райради.

Роман Боднар озвучив першочергові та стратегічні завдання для очільника району. Найперше – це створення сприятливого інвестиційного клімату, формування довіри до влади із боку бізнесу, комунікація із районною радою, громадою. Серед нагальних – підготовка проектів на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та проектно-кошторисної документації для ремоту доріг. Це дозволить не затягувати із початком “Великого будівництва” в 2021-му році.

Найактуальніші питання, з якими зверталася громадськість Христинівського району, стосувалися ремонту доріг, реорганізації локомотивного депо станції Христинівка, забезпечення  центральної районної лікарні транспортом, завершення будівництва підвідного газопроводу сіл Ботвинівка та Гребля та ін.