На Драбівщині молодому подружжю лікарів подарували відомчу квартиру

Дата: 29.05.2020 08:22

Молоде подружжя оториноларинголога та терапевтки, завідувачки інфекційного відділення Драбівської районної лікарні Євген та Олена Метелиці отримали відомчу квартиру. Ключі від помешкання лікарям вручив перший заступник очільника області Дмитро Ляшов, який з робочим візитом днями завітав до Драбівського району.

У Драбівській РДА відзначають, що одним з пріоритетів у їхній роботі є збереження медичних кадрів, а особливо молодих фахівців. Адже медичні заклади району недоукомплектовані фаховими спеціалістами. При цьому значна частина працюючих лікарів — пенсіонери або передпенсійного віку.

Фото без описуФото без опису

Молода родина з  нагоди придбання квартири отримала привітання та подарунки від народного депутата України Олега Арсенюка, депутата обласної ради Сергія Буцька та голови райдержадміністрації Віктора Хруща.

За інформацією Драбівської РДА