В області загалом обліковують 343 випадки захворювання на коронавірус

Дата: 13.05.2020 08:47

У регіоні станом на сьогодні фіксують коронавірусну інфекцію у 343 осіб, + 1 за останню добу в м. Черкаси.

За інформацією медзакладів охорони здоров’я області, лікують 120 осіб з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19, а саме: на стаціонарному лікуванні – 20 осіб, з них:

7 – Черкаська інфекційна МЛ,

1 – Уманська МЛ;

12 – обласна лікарня (в обласній лікарні хворі з пневмоніями та ін., важкі та середні стани);

Крім того, у стаціонарах перебуває ще 9 осіб з підозрою. На амбулаторному лікуванні – 100 осіб, померли – 15 осіб, одужали 208.

Провели у цілому майже 9,5 тисяч ПЛР тестувань особам з підозрою на COVID-19 та особам, хворим на ГРЗ чи грип, зокрема ускладнені пневмоніями.

Також, як повідомляє  Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, заповненість ліжок в медичних закладах області, визначених для пацієнтів з підтвердженим діагнозом захворювання на COVID-19, становить 7,3%.