Про внесення змін до рішення Стеблівської селищної ради від 25.06.2019 року № 33-4/VII «Про затвердження ставок туристичного збору на 2020 рік»

Дата: 25.04.2020 09:48

СТЕБЛІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СОРОК ДРУГА СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

Від 24.04.2020 року                                                           № 42-2 /VII

Про внесення змін до рішення  Стеблівської

селищної ради від 25.06.2019 року № 33-4/VII

«Про затвердження ставок туристичного збору

на 2020 рік»

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», керуючись статтею 268, пунктом 12.4 статті 12 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення від 25.06.2019 року № 33-4/ VII «Про затвердження ставок туристичного збору на 2020 рік» виклавши пункт 1 в новій редакції, а саме:

1. Встановити на території Стеблівської селищної ради  ставку туристичного збору за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених пунктом 1 Елементів про туристичний збір у розмірі:

-  0,3 відсотка - для внутрішнього туризму;

-  3 відсотка - для в’їзного туризму

від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на
1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

2.Оприлюднити дане рішення  в мережі Інтернет за адресою: https://steblivska-gromada.gov.ua/.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально – економічного розвитку.

3.Дане рішення набирає чинності з  24.04.2020 року.

Селищний голова                                                                     О. ДАНІЛЬЧЕНКО