Олексій Чернишов ознайомився із реалізацією програми «Велике Будівництво» на Черкащині

Дата: 24.04.2020 16:13

Сьогодні, 23 квітня, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов перебуває з робочою поїздкою в Черкаській області.

Міністр перевірив стан виконання завдань Уряду, в тому числі щодо протидії поширенню COVID-19, ознайомиться з ходом реалізації програми «Велике Будівництво» та проектами, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку.

Олексій Чернишов спільно із головою Черкаської ОДА Романом Боднаром вже ознайомилися зі станом капітального ремонту на автомобільній дорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь на ділянці км 87+300 – км 98+000.

Тут завершити виконання робат мають до кінця року.

Триває дорожнє будівництво і на трасі Н-08 (км 109+200). Зараз відбувається реконструкція автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь км 109+200 – км 120+800.

Наразі тут виконано:

підготовчі роботи (демонтаж бортового каменю, демонтаж бар’єрного огородження, планування узбіч), фрезерування покриття, влаштування вирівнюючого шару, верхнього шару покриття, перевлаштування інженерних комунікацій, укріплення узбіч, влаштування водовідведення.

Ініційований Президентом Національний проєкт «Велике будівництво» стартував в Україні в березні.

– «Велике будівництво» є важливим інструментом регіонального розвитку,  – наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. – Саме реконструкція, будівництво доріг та об’єктів інфраструктури у всіх обалстях України – ци не найбільший запит суспільства.

Сьогодні також за участі Міністра відбудеться відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Степанки.