Великдень вдома!

Дата: 17.04.2020 13:44

Шановні жителі Стеблівської об’єднаної територіальної громади, гості громади!

З метою збереження життя і здоров’я громадян, недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року № 338-р, рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації на території району з 27 березня 2020 року запроваджено режим надзвичайної ситуації та продовжено карантин до 24 квітня 2020 року.

На виконання Закону України « Про захист населення від інфекційних хвороб», доручення Державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до рішення виконкому селищної ради від 17 квітня 2020 року на території громади вводяться додаткові обмежувальні заходи з 13 год.18 квітня 2020 року до 6 год.21 квітня 2020 року.

У зв’язку з цим, виконком Стеблівської селищної ради просить вас утриматись від традиційної форми відвідувань Храмів під час Великодніх свят.