«Велике будівництво»: у пріоритеті – відновлення доріг Черкащини

Дата: 17.04.2020 09:45

В Україні, зокрема й на Черкащині, реалізують проект «Велике будівництво», ініційований Президентом України. Проект спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури включно з дорогами та соціально важливими об’єктами.

Про реалізації проекту в межах області поінформував на брифінгу заступник голови облдержадміністрації Дмитро Ляшов. Він, зокрема, зауважив, що ремонт доріг на Черкащині – серед пріоритетних завдань. Йдеться про дороги як державного, так і місцевого значення. Важливою тут є, за словами посадовця, ефективність використання коштів.

Зауважимо, на сьогодні в області здійснили більше 26 тис.кв.м ямкового ремонту місцевих доріг.

Дивіться у відео (на 20-ій хвилині):