На Шполянщині перевірили готовність районної лікарні до прийому при потребі пацієнтів, хворих на COVID-19

Дата: 10.04.2020 08:04

Фото без описуФото без описуФото без опису

Одну з 6 лікарень області, що в переліку першої хвилі для госпіталізації  хворих на коронавірусну інфекцію, Шполянську багатопрофільну лікарню імені братів Коломійченків, відвідав заступник голови ОДА Юрій Лесюк разом із керівницею Управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Ларисою Кошовою.  Перевірили готовність медзакладу до прийому пацієнтів спільно з представниками МОЗ України, які також прибули до району, профільних лікарів.

Перевірили, зокрема, готовність медустанови  приймати осіб із середнім та складним перебігом COVID-19, оцінили рівень забезпеченості та потребу в засобах індивідуального захисту для медичних працівників.

Як інформують в Шполянській райдержадміністрації, нині в лікарні діє спеціально переобладнане інфекційне відділення, яке й госпіталізуватиме хворих на коронавірус у разі потреби. В основному корпусі й надалі надаватимуть необхідну ургентну допомогу.

Певні недоліки, які виявили в ході перевірки, усунуть найближчим часом.

Нагадаємо, в області визначені лікарні першої хвилі. Це:

• КНП “Черкаська міська інфекційна лікарня”;
  • КНП “Уманська міська лікарня” Уманської міської ради;
  • КНП “Золотоніська районна багатопрофільна лікарня”;
  • КНП “Черкаська центральна районна лікарня”;
  • КНП “Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів Коломійченків”;
  • КНП “Черкаська обласна лікарня” для лікування важких хворих на пневмонії COVID-19.
  • А також у Кам’янці, де був спалах інфекції.

Зараз в області два медичні заклади надають медичну допомогу пацієнтам із коронавірусною інфекцією: КНП “Черкаська міська інфекційна лікарня“ та КНП “Уманська міська лікарня“.