На Черкащині триває посівна кампанія

Дата: 01.04.2020 08:09

Аграрії області завершили підживлення озимих культур на площі 167 тис. га. Про проходження посівної в області інформують в управлінні агропромислового розвитку ОДА.

Добрий стан озимих посівів на 26% площ (38 тис. га), задовільний – 43% (64,0 тис. га) та слабкі та зріджені посіви на 30% (45,0 тис. га). Загиблі посіви на площі 1,2 тис. га (1% від отриманих сходів).

Крім того, отримано 90% (20 тис. га) сходів озимого ріпаку. В доброму стані – 19%, задовільному – 29% та слабкі зріджені – 37%, загинуло – 16% (від отриманих сходів).  Фітосанітарний стан посівів контрольований.

На сьогодні аграрії завершують посів ярих зернових культур і розпочинають посів кукурудзи, сої, соняшнику та інших теплолюбних сільськогосподарських культур.

По всій території області спостерігається дефіцит продуктивної вологи в метровому шарі ґрунту. Подальше збереження дефіциту опадів матиме вплив на ріст та розвиток сільськогосподарських культур.

Інформує Прес служба Черкаської ОДА