У Кам’янці діють 4 пропускних пункти

Дата: 31.03.2020 08:09

Станом на 10.00 годину 30 березня в області зафіксували 50 осіб інфікованих на COVID-19.

На лікуванні в стаціонарах Умані та Черкас 16 пацієнтів. В Черкаській міській інфекційній лікарні – 10 осіб, в інфекційному відділенні Уманської міської лікарні – 6. Одна особа – на амбулаторному лікуванні вдома.

У Кам’янці загалом лабораторно підтвердили коронавірус 28 особам. Інфіковані в задовільному стані, ускладнень немає.

У населеному пункті почали діяти обмеження на в‘їзд та виїзд. 4 блок-пости працюють із 6 ранку до 21 вечора. Кожному, хто прибуває чи вибуває із міста, проводять температурний скринінг.

Якщо ж є відхилення від температурної норми – дані особи фіксують та передають сімейному лікареві. Надалі за місцем перебування виїздить мобільна бригада та відбирає зразки для подальшого дослідження.

– Самоізоляція – обов’язкова, як і підписання інформованої згоди на проведення протиепідемічних і/або профілактичних заходів. У такий спосіб в полі зору тримаємо тих, в кого потенційно може бути інфікування. Спілкувався із головним лікарем райлікарні, керівниками району та ОТГ. Маємо забезпечити медичних працівників більшою кількістю засобів індивідуального захисту. Сьогодні забираємо черговий вантаж, отримаємо маски, респіратори, костюми. Пріоритетні в забезпеченні медзаклади Кам‘янки, Черкас та Умані. Окремо також дякую ДСНС та поліції за сумлінність та витримку! Зараз ви поряд із медиками так само «на передовій», – говорить Роман Боднар.

Інформує Прес служба Черкаської ОДА