Про “часові” рекомендації відвідин магазинів для літніх людей

Дата: 26.03.2020 08:12

Сьогодні супермаркети кількох торговельних мереж відпрацювали в тестовому режимі запроваджений часовий режим для людей похилого віку. Йдеться про 8 – 9 ранку.

Нагадаємо, таке рішення ухвалили днями під час засідання комісії штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, аби мінімізувати контакти цієї вікової категорії громадян з іншими. Оскільки саме люди старшого віку перебувають в групі ризику та найбільше наражаються на небезпеку захворювання на COVID-19.

Водночас повідомляємо: на прохання самих відвідувачів старшого віку для їхньої зручності часові межі будуть зміщені на годину. Так само це дасть змогу іншим покупцям придбати товари до початку робочого часу.

Відтак завтра, у перехідний день, часовий режим для людей старшого віку діятиме з 8 до 9 ранку.

Післязавтра й потому – з 9.00 до 10.00.

Наголошуємо! Такий час не є обмежувальним. Люди старшого віку можуть купувати продукти впродовж дня. У той же час ми звертаємося до всіх жителів області поставитися з розумінням до ситуації, аби особи зазначеної вікової категорії мали змогу скупитися у визначену для них годину.