В ОДА продовжується прийом проектів від громадських організацій

Дата: 16.03.2020 18:59

Прийом проектів від інститутів громадянського суспільства, які можуть бути профінансовані коштом обласного бюджету, триває. В облдержадміністрації очікують проектні пропозиції до 25 березня.

Серед пріоритетних напрямів для проектів цьогоріч визначили такі:

– підтримка творчо обдарованих дітей та молоді;
– підтримка заходів розвитку сучасної індустрії дозвілля,сільського туризму, збереження та популяризація народного аматорського мистецтва;
– надання комплексу послуг з психо-соціальної адаптації, профорієнтації, юридичних консультацій, реалізація тренінгових та освітніх програм, профілактика конфліктних ситуацій в родині, підвищення/зміна кваліфікацій, працевлаштування/відкриття власної справи ветеранам, учасникам та членам сімей загиблих (померлих) АТО/ООС;
–популяризація екологічного та енергоефективного способу проживання та господарювання, покращення стану об’єктів  природно-заповідного фонду, збільшення ландшафтного та біологічного різноманіття;

– підвищення рівня громадянської активності членів територіальних громад, етнічних спільнот в області,забезпечення їх участі у реалізації державної політики на місцевому рівні.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів програм, проектів чи заходів від громадських організацій не може перевищувати 50 тис. грн. Переможці конкурсу бере участь у співфінансуванні в розмірі не менш як 15 відсотків необхідного обсягу фінансування.

Подавати проекти можна за адресою:

18000, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, буд. 185,каб. 150, email: urp.ck@ukr.net(тема «Конкурс 2020»).

Детальніше про конкурс тут.