УВАГА ДЛЯ ФОП!

Дата: 03.03.2020 10:33

Інформує Черкаська обласна профспілка "Солідарність" про проведення 5 березня об 11.00 год. для ФОП малого та середнього бізнесу в адміністративному приміщенні Канівської районної ради за адресою: м. Канів вул. О.Кошового, 3 (зал засідань, 1-й поверх) семінару про актуальні питання бізнесу, проведення перевірок контролюючими органами, змін законодавства, а також кредитування підприємців за державною програмою "ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9%".
Семінар проведуть:
- Ракова Ольга, голова Черкаської міської профспілкової організації Черкаської обласної профспілки "Солідарність";
- фахівці Управління Держпраці у Черкаській області, Головного управління Держпродспоживслужби та Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.
Детальнішу інформацію про захід можна отримати у фахівця Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації Наталії Андреєвої за тел.: (0472) 377002, (096) 5705649.