До уваги роботодавців!

Дата: 08.01.2020 14:45

До уваги роботодавців!!!

31 січня 2020 року збігає термін подання до Служби зайнятості «Інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2019 рік»

Згідно наказу Мінсоцполітики від 16.05.2013 р. №271,  «Про затвердження Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню»  зі змінами від 23.11.2018 року, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб, подають до структурних підрозділів Служби зайнятості інформацію про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2019 рік.

Звертаємо увагу: відповідно до п. 2.3. Порядку, роботодавці самостійно розраховують квоту з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють у роботодавця і належать до таких, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (крім осіб з інвалідністю).

Відділ взаємодії з роботодавцями Корсунь-Шевченківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Телефон для консультацій – 04735 20085

М. Корсунь-Шевченківський, вул.Ювілейна 17а, каб. №16.

ІНФОРМАЦІЯ
 про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 20__ рік

Подають

Строк подання

Підприємства, установи та організації незалежно від форми власності з чисельністю штатних працівників від 8 осіб - регіональному чи базовому центру зайнятості, його філіям (за наявності) незалежно від місцезнаходження

Щороку не пізніше 01 лютого після звітного року

Респондент:

Код згідно з ЄДРПОУ / ІПН __________________________________

Найменування: __________________________________

Місцезнаходження: __________________________________
                             (поштовий індекс, область / Автономна Республіка Крим, м. Київ, м. Севастополь,
                 район, населений пункт, вулиця/провулок, площа тощо,
N будинку/корпусу, N квартири/офісу)

Телефон: ____________ Факс: _______________ Електронна пошта: ____________________________

Назва показників

Код рядка

Кількість, осіб

1

Середньооблікова чисельність штатних працівників за попередній календарний рік - усього*

01

Середньооблікова чисельність штатних працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню відповідно до частини першої статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" (крім осіб з інвалідністю), які працювали на умовах повної зайнятості у звітному періоді*

02

Квота у розмірі 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників*

03

Середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік - усього**

04

Середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років**

05

Чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти

06

____________
* Заповнюється підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб.

** Заповнюється підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб.

Дата заповнення ___ ____________ 20__ року

Керівник (особа, відповідальна за подання інформації)
                                       (прізвище, ім'я, по батькові)

(підпис)