Підсумки І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу Учитель року - 2020 рік

Дата: 19.11.2019 14:40

Підведено підсумки І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Учитель –професія унікальна. Подібної у світі просто немає. Педагог своїм серцем і розумом формує завтрашній день, людину. Адже буквально все твориться за звичайною учнівською партою. Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти - і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою.
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» - це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху.
У цьому навчальному році в Стеблівській громаді всеукраїнський конкурс проводився за номінаціями: «Зарубіжна література», «Історія». У конкурсі взяли участь 8 педагогів із закладів загальної середньої освіти громади та Корсунь – Шевченківського району.
Під час урочистої частини зі словами привітань до присутніх звернувся начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту виконкому Стеблівської селищної ради Леся Корінець. Лабіринтом конкурсів наших конкурсантів повели шановане журі : Світлана Валеріївна Давиденко – завідувач районним методичним кабінетом Корсунь – Шевченківської РДА; Ольга Андріївна Шкребтій – методист РМК; Василь Миколайович Отземко – вчитель історії Квітчанського НВК; Валентина Василівна Яковенко – голова районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури; Людмила Михайлівна Олексієнко – методист відділу освіти Стеблівської селищної ради, Людмила Григорівна Ємець – методист відділу освіти Стеблівської селищної ради.
Номінацію «Зарубіжна література» представляли : Березова Вікторія Миколаївна – вчитель зарубіжної літератури Корсунь – Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи I-III ступенів № 5 із поглибленим вивченням іноземних мов імені Героя Радянського Союзу М. С. Дяченка, педагогічний стаж 23 роки, кваліфікаційна категорія «Вчитель вищої категорії»; Жерепа Тетяна Сергіївна – вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Дацківського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів», педагогічний стаж 9 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст II категорії»; Хоменко Любов Василівна – вчитель російської мови та зарубіжної літератури Стеблівської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені І. С. Нечуя – Левицького, педагогічний стаж 32 роки, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст I категорії».
Конкурсанти пройшли ряд випробувань : «Відеорезюме», «Тестування професійної компетентності», «Практична робота».
За результатами усіх конкурсних випробувань переможцями стали: Хоменко Любов Василівна – I місце, Березова Вікторія Миколаївна – II місце, Жерепа Тетяна Сергіївна – III місце.
Номінацію «Історія» представляли : Каракай Олександра Сергіївна – заступник директора з виховної роботи, вчитель історії та правознавства Стеблівської загальноосвітньої школи I-III ступенів імені І. С. Нечуя – Левицького, педагогічний стаж 11 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст I категорії»; Кобернік Микола Анатолійович – вчитель історії, директор Корсунь – Шевченківської школи I-III ступенів № 2, педагогічний стаж 19 років, кваліфікаційна категорія «Вчитель вищої категорії»; Кодола Валентина Іванівна – вчитель історії Шендерівського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів», педагогічний стаж 30 років, кваліфікаційна категорія «Вчитель вищої категорії», педагогічне звання «Старший вчитель»; Мелешко Катерина Володимирівна – вчитель історії та правознавства Сидорівського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів», педагогічний стаж 12 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст II категорії»; Чугунова Ірина Іванівна – вчитель історії Дацьківського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів», педагогічний стаж 12 років, кваліфікаційна категорія «Спеціаліст I категорії».
Конкурсанти пройшли такі випробування : «Відеорезюме», «Тестування професійної компетентності», «Методичний практикум».
За результатами усіх конкурсних випробувань переможцями стали: Кодола Валентина Іванівна – I місце, Каракай Олександра Сергіївна – II місце, Чугунова Ірина Іванівна – III місце, Мелешко Катерина Володимирівна – лауреат, Кобернік Микола Анатолійович – лауреат.
Також на базі Корсунь – Шевченківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 відбувся І (зональний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» в номінації «Початкова освіта» в якому взяли участь вчителі нашої громади : Пилипенко Світлана Іванівна – вчитель початкових класів Дацьківського навчально – виховного комплексу, Кузьменко Валентина Борисівна - вчитель початкових класів Стеблівської загальноосвітньої школи. За результатами оцінювання Пилипенко Світлана Іванівна зайняла I місце, Кузьменко Валентина Борисівна зайняла III місце.

Переможців (I місце) зонального етапу буде делеговано на обласний етап конкурсу «Учитель року – 2020».

Бажаємо нашим конкурсантам творчих злетів, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть вам досягти омріяної мети.