ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО НЕПОВНОЛІТНІХ – ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОЇ РОДИНИ!

Дата: 11.11.2019 08:56

ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО НЕПОВНОЛІТНІХ – ЗАПОРУКА ЩАСЛИВОЇ РОДИНИ !

07 листопада в приміщенні Корсунь-Шевченківського районного сектору філії Центру пробації в Черкаській області за участі старшого інспектора цього сектору Ірини Хаткової, психологів Корсунь-Шевченківського РЦСССДМ Вікторії Мороз та ДНЗ «Корсунь-Шевченківського професійного ліцею» Тетяни Гурелі, відбувся захід на тему «Відповідальне батьківство – запорука щасливої родини».
Метою заходу було виявлення психологічної готовності неповнолітної, що перебуває на обліку сектору, до материнства.
Під час надання соціальних послуг та подальшого планування роботи з неповнолітньою, Вікторія Мороз з'ясувала в якому середовищі проживають неповнолітні майбутні мама та батько та яким чином батько планує забезпечувати потреби новоствореної сім’ї, яка чекає на поповнення. Також було надано інформацію про виплати, які гарантовані державою після пологів.
Завдяки добре налагодженій співпраці уповноважених органів з питань пробації з органами соціальних служб, неповнолітні особи мають можливість отримувати відповіді на питання, які їх так турбують та мають впевненість, що вони не залишаться наодинці в тяжкій ситуації.

Корсуь-Шевченківський РС
філії Центру пробації