Вітання селищного голови з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2019 08:21

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Стеблівської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть щиросердні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва !

Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі,
наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне.
Завдячуючи вам ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.
Вітаючи вас з професійним святом, щиро бажаємо міцного здоров'я, добра, благополуччя. Щедрих творчих ужинків, натхнення, та людської вдячності за нелегку але таку потрібну людям працю.

З повагою,

селищний голова                                                                                 Олексій Данільченко