Свято села Скрипчинці!

Дата: 04.11.2019 11:39

12 жовтня у найвіддаленішому маленькому селі Скрипчинці відбулося Свято Села. І цього року, ми продовжили традицію, на Покрову, віншувати Скрипчан.

День Села видався неймовірним. Зал був переповнений, зібралися всі: від людей похилого віку до малечі. Цього дня вітали всіх жителів -  звеличених працею, старожилів, наймолодшого жителя села – Багорського Ярослава,  цьогорічних ювілярів та сім'ї, які прожила в мирі і злагоді 25 років і відзначатимуть «срібне весілля». В дарунок їм були музичні вітання.

Концертну програму підготувала директор Сидорівського СБК Коваленко В.І. разом з учасниками художньої самодіяльності CБК жіночого ансамблю «Зорецвіт». Насамкінець провели лотерею. З привітальним словом до сельчан звернулася в.о. старости Бойко Л.М., яка в своєму привітанні подякувала директору Сидорівської філії СТОВ «Агрофірма Корсунь» Ткаченко В.В. за надання допомоги в проведенні свята, та виділення призів на проведення розіграшу лотереї.

З словами подяки від всіх жителів села, звернулася сільський бібліотекар А.В. Романенко, подякувала всім аматорам за чудовий концерт.

В. о. староста села Лідія Бойко