Інформаційна довідка по зверненнях за 10 місяців 2019 року

Дата: 04.11.2019 14:15

Інформаційна довідка по зверненнях, у тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Протягом 10 місяців 2019 року у виконавчому комітеті Стеблівської селищної ради розглянуто 168 звернень. Із загальної кількості зареєстровано 59 письмових звернень, на особистому прийомі громадян розглянуто 109 звернень громадян, з них  колективних –7.

В Стеблівській селищній раді розглянуто 109 звернення громадян (26 - на особистому прийомі; 59 - письмових),  Шендерівській сільській раді -32 звернення громадян, Сидорівській сільській раді -17 звернення громадян, Комарівській сільській раді -9 звернень громадян, Дацьківській сільській раді – 25 звернень громадян.

На особистий прийом звернулись: 8 особіб які мають статус «дитина війни», 25 особи які постраждали в наслідок ЧАЕС, 3 багатодітних сімей, 3 заяви від учасників АТО. З заявниками проведена роз’яснювальна робота щодо їх вимог та скарг та надано письмові відповіді.

Всі звернення розглянуті в визначені чинним законодавством терміни.

Заявникам надаються письмові відповіді, у разі відмови в їхньому питанні у зверненні, заявників повідомляють та надають вичерпні роз’яснення про можливі шляхи вирішення порушеного питання згідно з чинним законодавством.

Заходами передбачено забезпечення першочергового особистого прийому та контроль розгляду звернень жінок, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”, інвалідів Великої Вітчизняної війни, Героїв Соціалістичної Праці, Героїв Радянського Союзу, Героїв України.

Усі звернення, що надходять до виконавчого комітету Стеблівської селищної ради, розглядаються селищним головою Данільченком О.В., заступником селищного голови Баб’яком О.А., секретарем селищної ради Логвиненко Т.М., на особистому прийомі та посадовими особами селищної ради, викладені у них факти обов’язково перевіряються та вживаються заходи щодо максимального задоволення законних вимог громадян.