28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників!

Дата: 28.10.2019 13:03

28 жовтня – День визволення України від

фашистських загарбників!

Шановні ветерани, жителі Стеблівської об`єднаної територіальної громади!

Щиро вітаємо Вас із 75-ю річницею визволення України від фашистських загарбників!

Минуло вже 75 років з тих героїчних часів, коли наші діди та прадіди визволили українську землю від нацистських окупантів. Ми пишаємося нашими ветеранами, їх подвигами заради свободи рідної Вітчизни, заради життя на землі.

Ми згадуємо тих, хто ратними подвигами на полях боїв, тяжкою працею в тилу, боротьбою в партизанському підпіллі здобули перемогу над ворогом. Велику жертву приніс народ України: кожна родина на собі відчула, що таке жахи війни. Наші співвітчизники проявили високу силу духу, справжній патріотизм і героїзм, відданість військовій присязі та обов’язку.

Шановні ветерани! Для кожного з нас Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років активного життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму. Хай кожен Ваш день буде сонячним та щасливим!