День незалежності в Дацьках!

Дата: 27.08.2019 15:06

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В ДАЦЬКАХ!

Найбільшим національним святом є День Незалежності. Наша країна вкотре святкує річницю, відколи здійснилася мрія всіх українців – бути господарями на свої землі.

У переддень річниці  до святкової зали СБК с Дацьок завітали не тільки мешканці села , а і жителі сіл Яблунівки, Прутильців, Переможенців.

Ведуча Таня Бєлих привітала всіх з Днем народження неньки України. Святковий концерт відкрила Бойко Віта з віршем «Я Україна». До слова запросили  старосту сіл Кравченко Валентину Петрівну яка  привітала з нагоди Дня державного прапора та 28-ї річниці Незалежності України. Вшанували пам’ять хвилиною мовчання тих, хто загинув в роки Другої Світової війни, Героїв Небесної Сотні, загиблих на Сході України у боротьбі за правду. На святковий концерт були запрошенні колективи «Хильківчани», тріо «Мальви», солісти: Федір Безуглий, Ольга Гожедрянова з села Хильки. А також завітали на концерт ансамбль «Зорецвіт» та солістка Алла Порпленко з села Сидорівка. В гумористичній сценки прийняли участь Ірина Онищенко та Анастасія Ковтун. Завершили святкову програму піснею «За столом збирається родина» усі учасники концерту.

Мешканці та гості села були задоволенні святковою програмою і дуже вдячні учасникам святкової програми.